Stavební firma VAMDUM

Nabídka

Divize provádění staveb zajišťuje a nabízí zákazníkům zednické práce a práce ostatních řemesel v novostavbách případně při rekonstrukcích stávajících objektů. Ze speciálních prací provádí tato divize jádrové vrtání do zdiva nebo betonu o průměru od 50 do 160 mm, používané pro osazování instalačních vedení do stávajících konstrukcí.

Prostřednictvím divize střechy firma provádí střechy ploché i sedlové, hydroizolace balkonů, teras a střešních zahrad, izolace zahradních bazénů a venkovních rybníků, klempířské, pokrývačské a tesařské práce.
V oblasti fóliových izolací používá firma švýcarský systém Sarnafil, který vlastnostmi fólií a kvalitou doplňkových komponentů patří k nejlepším systémům v Evropě. Po důkladném proškolení pracovníků na sváření fólií a používání doplňků získala firma na tento systém regionální exkluzivitu.
Další oblastí působnosti divize střechy jsou montáže sendvičových konstrukcí, zejména polyuretanových panelů, které se dnes hojně využívají při stavbách nových průmyslových objektů. Dobrých výsledků dosáhla firma při rekonstrukcích v potravinářském průmyslu, zejména v průmyslu masném.

VAMDUM - Stavební firma